Víme, koho tajně a velmi rád šmíruje…

Sám představitel ctnostného učitele ze seriálu Ulice, Pavel Nový (72), na sebe práskl pěknou úchylku. Šmíruje lidi kolem sebe!

Herec teď bydlí na venkově, a když už dorazí do Prahy za prací, rád jezdí metrem a okukuje spolucestující. Dokonce si je i fotí! Na nic se neptá, vytahuje mobil a na displeji mačká tlačítko foťáku, potažmo kamery. Fotografie neznámých lidí si ukládá do telefonu a občas se na ně dívá.

Také vás může zajímat ...

Ne že by podivným koníčkem aspiroval na uzavřené oddělení psychiatrie, ale tímto svérázným způsobem se prý připravuje na role. Studuje, jak se lidé chovají, a prý je to někdy dost zajímavé. Sám se prý do svých rolí nikdy nevciťuje, jen o nich chladně uvažuje.

Ale dopravní prostředky nejsou teď pro něj zrovna to nejbezpečnější. Riziko nakažení koronavirem si nepřipouští. Před lety totiž prodělal smrtící západonilskou horečku. Sám o tom říká, že už byl od viru jednou mrtvej. Takže už se nebojí a spoléhá na svou vypěstovanou imunitu. Buď se z toho vykřeše, nebo ne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama