Víťa Vávra si najal ochranku! Proč?

Pozoruhodnou dohru má slovní přestřelka okolo smrti zpěvačky Věry Špinarové (+65). Jejího syna Adama Pavlíka (42) obvinil její bývalý manžel a hudebník Vítězslav Vávra (63), že svoji matku příliš přetěžoval prací a možná kvůli tomu vyčerpání zemřela.

Pavlík se rozčílil a vzkázal mu, že pokud se objeví na pohřbu, rozbije mu ústa. Vávra prohlásil, že má bolavou nohu a na pohřeb by stejně nemohl. O svá ústa se ale Vávra evidentně obává dál, protože na svá koncertní vystoupení začal náhle jezdit s bodyguardem, což pyšně oznámil v tisku. „Může si něco zkusit. Na koncerty mě vozí kluk, který je neskutečný ranař.

Také vás může zajímat ...

Zmlátí klidně tři chlapy nebo i víc najednou,“ oznámil Víťa. Není divu, někdejší idol dívek a autor hitu o dívce s citrónovou šálou měří sám „pouhých“ 208 cm!

To se potom ochranka vždycky hodí!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...