Vitamínová bomba vás postaví na nohy

Pokud u vás propukla jakákoli infekce, je velmi důležité zvýšit přísun vitamínu C. Nejlepší ze všeho bude, když budete konzumovat citróny a další citrusové plody. Ty totiž působí preventivně na rozvoj různých poruch a metabolických onemocnění.

Také představují dobrý zdroj sacharidů, obsahují velké množství dietní vlákniny, a jsou skvělým zdrojem vitamínů a minerálů. Citrón je rovněž posilující prostředek, který má silné antioxidační účinky, a který preventivně působí proti kardiovaskulárním chorobám.

Citronová šťáva má desinfekční vlastnosti, ničí některé bakterie a napomáhá čištění jater. Vyplavuje z těla škodlivou močovinu, je účinná při ledvinových a revmatických obtížích a snižuje hladinu cholesterolu.

Při počátečních bolestech v krku pomůže citrónové kloktadlo, které si připravíte vymačkánm šťávy z 1 citrónu, zředíte ji vodou a pak kloktáte 2x až 3y denně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...