Vláda jí zakazuje sbalit chlapa

Současná komplikovaná situace leze na mozek někomu méně, jinému více. Soudě podle jejích nedávných emotivních slov se Bára Basiková počítá do té postiženější kategorie občanů.

Jako umělkyně nemůže pořádně vydělávat. Kvůli koronaviru přišla navíc prý i o přítele, kterého za rok ani nestihla představit veřejnosti.

Také vás může zajímat ...

Píšou hovadiny

Ostatně také její blog – čili soubor fejetonů, které se rozhodla uveřejňovat na sociální síti, duševní rozpoložení zpěvačky poměrně názorně ilustruje. Stránky, které jistě někdy vyjdou i knižně, se jmenují Když skočíš, já taky. V jednom z posledních příspěvků se autorka rozepisuje o chvíli, kdy otevřela bulvární noviny.

A že prý se tam píše, že je Agáta Hanychová (35) přebarvená na blond.

„A koho to zajímá?“ ptá se Bára. A dál se rozčiluje nad výběrem témat. „Takový hovadiny jsou tam jistě každej den,“ soptí literátka, která tvrdí, že ji za prvotinu pochválil kdysi sám velký Bohumil Hrabal (†82). Dnes má času na psaní dost, ale asi nemá moc o čem.

Rozčiluje se mimo jiné i proto, že někoho zajímá, že chlapec vypadl z patnáctého patra a důchodce smetl vlak.

Jsou určitě důležitější věci na světě. Pak neopomene připomenout, že Vánoce se píšou s velkým písmenem, to je prý jediný užitečný článek v novinách. Možná speciálně Báře by tu měli příště připomenout, že psané slovo určené veřejnosti by mělo mít odpovídající jazykovou kulturu…

Já jsem taky blondýna!

Pěnice zmiňuje, že také ona změnila barvu vlasů. Ona to ale nikomu neřekla. Koho by to zajímalo! Důležitější jsou třeba její názory na pandemii. „Ať už jdou všichni, co otravujou s koronavirem a šíleným zprávama o něm, do …,“ vyjádřila se jadrně. Jinými slovy: Basiková má nový účes, ale nemá se s ním kde předvést.

A jak má chudák ženská takhle dneska sehnat chlapa, když i hospody mají omezený provoz?

Je to o nervy… Jděte do…!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama