Vladimír Kratina: Kratina nechal kolegy ve štychu!

Herec Vladimír Kratina (66) je pracovně velmi vytížený a je stále hodně obsazován nejen do televizních, ale i divadelních rolí.

Někdy si dobrých nabídek téměř neváží. Jak jinak si vysvětlit, že nechal ve štychu kolegu Oldřicha Víznera (71) a odřekl spolupráci na divadelní komedii Celebrity s.r.o., kde se tito dva herci střídají v jedné roli.

Také vás může zajímat ...

Teď všechna představení musí odehrát Vízner sám a určitě se některá musela zrušit. „Je škoda, že Vláďa odešel, ale je fakt, že byl poslední dobou takový nervní a rozlítaný,“ uvedl jeden z jeho kolegů.

O Vladimírovi se ví, že se moc rád napije alkoholu a často bývá viděn ve společnosti krásných žen. Že by snad Kratina cítil, že má málo volného času na svoji bohémskou část života?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...