Vladimír Polívka: Už má další přítelkyni

Teď už jsou podle všeho pár

Ještě před půl rokem rozdával VLADIMÍR POLÍVKA (28), syn BOLKA POLÍVKY (68) a CHANTAL POULLAIN (61), úsměvy na všechny strany po boku své snoubenky, zpívající modelky KAROLÍNY KRÉZLOVÉ (30), s níž už plánovali svatbu. V polovině srpna však přišel nečekaný rozchod. Dlouho se přitom nevědělo, co za krachem jejich vztahu stálo. Teď se věci vyjasňují.

Pohledný blondýn se zřejmě zakoukal do jiné.

Také vás může zajímat ...

Snadno se odmiloval a vzplanul

Polívka junior je totiž jednou z hvězd seriálu První republika, kde se sblížil s kolegyní BRIGITOU CMUNTOVOU (23). S tou laškoval už na tiskové konferenci k seriálu a nešlo si nevšimnout, že ani ona z něj nemohla spustit oči. Teď už jsou podle všeho pár. Fotografové je zachytili na jedné z pražských restauračních zahrádek, kde si vyměňovali nejen zamilované pohledy, ale i vášnivé polibky.

Hezoun Polívka zřejmě bude mít velmi prchlivé srdce, vždyť Karolínu ještě před půl rokem žádal o roku pompézně na prknech Národního divadla. A teď už je celý pryč z jiné!

Zřejmě nezkrotnou lásku k ženám zdědil po tatínkovi, což je v kombinaci s francouzským šarmem po mamince doslova vražedná kombinace!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...