Vladimíra Brabce vyšachovali z natáčení Ulice

Návratu k herectví se nedočkal

Vladimír Brabec.

Nejprve ho přemlouvali, pak jim nestál ani za krátkou zprávu. Tak nějak se dá popsat vývoj jednání VLADIMÍRA BRABCE (82) s produkcí seriálu Ulice. Ta prý původně měla velký zájem o návrat legendárního herce na obrazovku.

„Koncem loňska mě přesvědčovali, abych se jako starý Kreuzer do Ulice vrátil,“ vzpomíná Brabec s tím, že zpočátku nechtěl. „Nakonec jsem souhlasil.“ Řekli mu, že natáčet se bude od března. „A už je červen a nikdo mi nedodal scénář, ani se neozvali,“ diví se herec.

Těšil se

Jednání televize považuje za amatérské a nechápe, že k tomu, že mu ani nedali vědět, může vůbec dojít. „Slušností by bylo mi alespoň sdělit, že došlo ke změně,“ je přesvědčený Brabec, který se na návrat před kameru už těšil. Jednak proto, aby ulehčil myšlenkám na zesnulou manželku NAĎU (†85) a také kvůli příjemnému přivýdělku.

Také vás může zajímat ...

K oživení jeho hereckého umění tak zatím bohužel nedojde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...