Vlaďka Erbová (36) Dočítá se o sobě hrozné věci!

Snad by to ani neměla číst. Exmanžel Vlaďky Erbové (36), bývalý profesionální fotbalista Tomáš Řepka (43), popsal své vzlety a pády v knize nazvané Děkuju.

Bouřlivák se zde hodně věnuje vzpomínkám na bývalou manželku Vlaďku, bohužel pro ni. Fotbalista v knize tvrdí, že atraktivní tmavovláska pokukovala po jiných i v době, kdy za něho byla provdána. I když, pokukovala je nejspíš příliš slabé slovo.

Řepka se domnívá, že se nejednalo jen o jednoho muže. Jména nechce prozrazovat, protože ti chlapíci mají rodiny a Řepka jim nepotřebuje jejich vztahy ničit. O některých nevěrách mu řekli fotografové z bulváru nebo lidé z exmanželčina okolí.

Tehdy si fotbalista připadal jako šašek. Když se později ukázalo, že Erbová má velice blízko k muži jménem Michal Gulaši (31), fotbalista se rozhodl manželství ukončit. Už to nedokázal přejít. Neměl v sobě ani špetku důvěry, tušil, že by to takhle pokračovalo stále, na což by neměl trpělivost.

Také vás může zajímat ...

Sám sebe Řepka také nepopisuje jako anděla, přiznává, že je alkoholik a pět let strávil hraním na automatech. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...