Vlaďka Erbová: Bývalá tchyně ji zkritizovala

Svého syna se zkrátka musela zastat. Maminka TOMÁŠE ŘEPKY (44) HELENA ŠVECOVÁ promluvila o tom, jaká doopravdy je jeho bývalá manželka VLAĎKA ERBOVÁ (37). Co řekla?

Maminka Tomáše Řepky (44) Helena Švecová se ozvala a zastala se svého syna. Nelíbí se jí, že veškerá špína je neprávem házena pouze na něj. Přitom po celou dobu jejich manželství udělal Řepka to, co Erbové na očích viděl, a rozhodně na ní nešetřil. „Moje bývalá snacha? To byl jeden velký horor,“ popisuje Tomášova maminka.

Také vás může zajímat ...

Neustále zahýbala

Řepkovu maminku nejvíc štve, že jejího syna podvedla, a to ne jen jednou. „Ona měla tolik partnerů, že ani nebylo jisté, zda je jejich syn opravdu Tomáše,“ tvrdí Helena.

Řeč je o jejich společném synovi Markusovi (6). Tomáš byl dokonce na testech otcovství, aby se ujistil, že je malý Markus skutečně jeho, což se mu potvrdilo. Zarážející však je, že prý nevěru přiznala nejen Tomášovi, ale byla u toho dokonce i sama Tomášova maminka, která v sobě pochopitelně dusila obrovský vztek.

„Prostě mu řekla, že mu zahýbá s Bahenským,“ zmínila bývalého manžela Erbové.

Nestará se o děti?

Helena také promluvila o tom, jaká je Vlaďka matka. „Vstává v poledne a je jí jedno, že tam má děti,“ popisuje bývalý tchyně.

Kvůli Erbové neviděla svého vnuka Markuse už dva roky. Zdá se, že je dost ovlivněná svým synem. V podstatě papouškuje jeho dřívější tvrzení. Jenže má Řepka o syna opravdu zájem, nebo to je zase jen snaha na sebe upozornit? Vždyť byl kvůli neplacení alimentů u soudu!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama