Vlaďka Erbová: Odpuštění díky balíku

Na partnera Vlaďky Erbové (37) Michala Gulašiho (32) praskla před nedávnem nevěra. Pochopitelně z toho byla velká aféra, protože každý očekával, že Erbová svého mladšího partnera okamžitě pošle k vodě. To se ale nestalo, ba naopak.

Erbová mu nevěru odpustila a tvrdí, že jejich vztah je pevnější než kdy předtím. Na sociálních sítích dokonce sdílela romantickou fotografii s jejich společnými tetováními, která si nechali udělat na zpečetění jejich pokračující lásky.

Také vás může zajímat ...

Bývalý jí nemůže přijít na jméno

Pro spoustu lidí to byl šok, když se dozvěděli, že Erbová vlastně nijak nezakročila. Ale údajně má svoje důvody, kvůli kterým o Gulašiho nechce a nemůže přijít. Především kvůli jeho bankovnímu účtu, díky kterému si žije celkem na vysoké noze.Proč by takového pracháče měla přenechávat jiné, když ho může mít sama pro sebe?

Schytala kritiku

Od některých sledujících se jí dostalo pořádné kritiky. Podle nich ze sebe totiž nechává dělat husu jen kvůli penězům.Erbová si však tyhle řeči nebere příliš k srdci a i nadále si stojí za svým. Ono to možná totiž bude trochu jinak. Podle slov jejího bývalého partnera Tomáše Řepky (45) má totiž Erbová všechno naopak pod kontrolou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama