Vlasové vychytávky slavných osobností

Slavné osobnosti nám svěřily své tajné vlasové zlepšováky, které využívají, když je tlačí čas. Některé jsou opravdu zvláštní, ale údajně vážně fungují! Klasické kosmetické produkty určené pro vlasy není třeba asi nijak představovat. Napadlo by vás ale někdy využít třeba koření, alkohol nebo řasenku? Celebrity to napadlo a výsledek byl ohromný.

Inspirujete se také?

Také vás může zajímat ...

Meryl Streep: Chilli proti vypadávání

Kajenský pepř je v našich kuchyních už nějaký čas vítaným hostem z dálek, ovšem není vhodný jen na ochucení jídel, ale také jako bojovník proti nežádoucímu vypadávání vlasů. Podporuje totiž krevní oběh, čímž podnítí činnost „líných“ vlasových folikul a zrychlí jejich růst. Skvělá je také tinktura z kajenského pepře, která se aplikuje ke kořínkům.

Jen blondýnky si musejí dát pozor, kajenský pepř může ovlivnit jejich barvu.

Julia Roberts: Vodka dodá lesk

Panák vodky skončí na něčí hlavě většinou jen nedopatřením při nějaké bujaré oslavě, cíleně asi jen opravdu výjimečně. Přimíchejte panáka vodky do běžné dávky šamponu a vlasy umyjte tak, jak jste zvyklí. Nakonec opláchněte. Dejte jen pozor, pokud máte podrážděnou pokožku hlavy nebo vyrážku, pak by vás alkohol nepříjemně pálil.

Vlasy budou zaručeně krásně lesklé.

Jennifer Lopez: Řasenka na šediny

Nechce se ani věřit, že by celebrity zakrývaly otravné šediny řasenkou, pravdou však je, že občas klasické barvy nechytí tam, kde by měly a tam, kde je to nejvíce třeba. Řasenku pořádně vyperte a vymyjte a při barvení vlasů doma ji smočte v barvě a použijte k doladění nedostatků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...