Vlastní otec Lucie Borhyové odešel ze světa dobrovolně za podivných okolností!

Po svém biologickém otci má v genech taneční talent, jak dokázala ve Star Dance!

Byla ve správný čas na správném místě a díky tomu se Lucie Borhyová (40) stala jednou ze stálých hvězd televizního zpravodajství. Nebylo to ale jen díky štěstí, protože to, jak se říká, přece přeje připraveným!

Už léta je Lucie Borhyová (40) ozdobou obálek časopisů a řadí se k nejkrásnějším a nejsledovanějším celebritám. Když vidí svoji tvář na přední straně magazínu, možná si někdy vzpomene na chvíle, kdy si příliš nevěřila. Projde si tím asi drtivá většina dospívajících dívek. Lucie přiznala, že měla v té době problém s čistotou pleti a zdálo se jí, že má vlasy řidší, než by bylo vhodné.

Také vás může zajímat ...

Pilně užívala pleťové vody a speciální krémy. Byly to ale zbytečné obavy, vždyť už tenkrát jí oslovovali agenti z modelingových společností. A o zájem kluků také neměla nouzi.

Až v sedmnácti letech ale Lucii definitivně došlo, že je opravdu atraktivní.

Ke svatbě s Michalem měla Lucie docela blízko.

Bylo to jako zrychlený sen!

V té době by jí nikdy nenapadlo, že se stane moderátorkou. Jejím dětským snem ohledně profese byla tanečnice. Později si jen ujasnila, že rozhodně nechce trávit pravidelnou dobu někde v kanceláři. Líbilo by se jí pomáhat lidem, takže se přihlásila na filozofickou fakultu, kde chtěla studovat sociální práce. Nedostala se tam.

Skočila tedy rovnýma nohama do životní praxe a nějaký čas ve Velké Británii pracovala jako au-pair. Po návratu to zkusila s vysokou školou znovu, tentokrát na odbornou publicistickou. Při hledání praxe navštívila i nedalekou televizi Nova. Zanechala tam svůj životopis a ani moc nedoufala, že se jí ozvou. Ozvali – a přijali Lucii jako pomocnou zpravodajskou redaktorku.

A pak se věci daly do pohybu přímo pátou kosmickou rychlostí. Poté, co zkušebně namluvila jeden příspěvek, dostala krásná mladá blondýnka nabídku, která přichází jednou za život: moderovat hlavní zpravodajství nejsledovanější televizní stanice. Nejprve to považovala za vtip se skrytou kamerou. Byla to ale pravda a Lucie vytvořila nerozlučnou dvojici s kolegou Reyem Korantengem (43).

První chvíle před kamerou v přímém přenosu byly docela horké. Lucie měla obrovskou trému, ale zvládla to. Záznam se svými premiérovými Televizními novinami má dodnes schovaný.

Kdykoliv se na něj podívá, musí jí být jasné, jak moc od té doby pokročila.

Otec prvního dítěte Nico Lucii zradil.

Nevzpomíná si na něj!

Kdyby se měla Lucie jmenovat po muži, který jí dal život, psali bychom dnes o Lucii Cmíralové. Biologickým otcem oblíbené moderátorky byl totiž tanečník Tomáš Cmíral, sólista Baletu Československé televize. Ten měl ale vážné psychické problémy. Jeho známí z 80. let vzpomínali, že neustále opakoval, jak je na dně.

Pravděpodobně za tím stálo vyčerpání z práce, spekulovalo se i o neopětované lásce k někomu dalšímu, prý dokonce nějakému muži. To už dnes nikdo nezjistí. Několikrát se pokoušel o sebevraždu. Ten poslední pokus mu nakonec vyšel. Rozjel se v autě plnou rychlostí proti zdi. Drastickou nehodu sice přežil, ale po týdnu v nemocnici na následky zranění zemřel.

„Byla jsem malá, na tatínka si moc nepamatuji,“ konstatovala Lucie. Jako svého tátu brala tedy otčíma, po kterém má dodnes své příjmení. Nezní-li vám tak úplně česky, máte pravdu, je to jméno maďarského původu. „Tatínek pochází z východního Slovenska, do Česka přijel na vojnu a už tady zůstal. Později se seznámil s mou maminkou,“ prozradila moderátorka.

Díky němu mimo jiné také ovládá maďarský jazyk.

Jaromír Jágr, chvilková láska

S Jaromírem to bylo hodně rychlé!

Zatímco v kariéře vše Lucii vycházelo i nad rámec těch nejodvážnějších představ, v soukromí to většinou probíhalo stylem nahoru a dolů. První lásku prožívala ve svých patnácti letech, nejprve platonickou, ale to se pak změnilo. „Potkali jsme se na prázdninách, kde jsme byli každý se svými rodiči,“ vzpomínala. „Míjeli jsme se na pláži, navazovali oční kontakt.

Pak jsme se potkali i v Praze a postupně to přešlo ve skutečnou lásku. Trvala čtyři roky.“ Další muži pak většinou Lucii zlomili srdce. Řadu let chodila s golfistou Alanem Babickým (51). Zdálo se, že k sobě opravdu patří, jen se čekalo, kdy dvojice oznámí, že se bude brát. Místo toho ale přišel rozchod; údajně za ním stál Alanův přílišný zájem o jinou kolegyni Lucie.

Následoval dvouměsíční románek s hokejovou megastar Jaromírem Jágrem (46). Vztah byl plný tělesné vášně, k milování prý došlo už na první schůzce. „Lásku na první pohled člověk nezažije mockrát, ale tohle byl přesně ten případ,“ konstatovala moderátorka. „Jak jsme se potkali, bylo nám jasné, že tam něco je. Zaujaly mě jeho oči.

A pak i názory.“

Lucie se svými nejbližšími, otčímem a maminkou.

Zjistila, že na dítě bude sama!

Hodně tvrdou ránu do srdce zasadil Lucii řecký podnikatel Nico Papadakis (39). Setkala se s ním v jedné restauraci, kam byli oba pozváni na večeři. Lucie věřila, že Nico je mužem na celý život, tím spíš, když zjistila, že s ním čeká dítě. Čekalo jí ale hrozné vystřízlivění. Vysněný idol opustil Lucii ještě před porodem a ani pak nejevil o svého potomka žádný velký zájem.

Brala to statečně, už kvůli své mateřské roli. „Není to jednoduché, navíc chcete s partnerem sdílet ty krásné okamžiky, když se dítě usměje, když udělá krok,“ konstatovala. „Dívala jsem se na své dítě, byla jsem šťastná, že ho mám, a zároveň jsem prožívala něco dost těžkého.“ Na otce prvního dítěte jí zůstaly spíš špatné vzpomínky.

„Bohužel jsem si vyslechla věci, jež jsou pro ženu, která zjistí, že je v jiném stavu, úplně nejhorší,“ povzdechla si. Nico začal dělat problémy až poté, co si Lucie našla dalšího partnera a otce svého druhého dítěte – kolegu ze sportovní redakce Michala Hrdličku (29).

Ani tentokrát to ale pro nebyla žádná výhra v loterii.

Jako porotkyně v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Svatby se opět nedočkala!

Michal moderoval Sportovní noviny. Byl výrazně mladší než Lucie a nepůsobil zrovna dojmem chlapa, který už si ví rady sám se sebou. Jeho slavná spolupracovnice se mu líbila, ale když ji poprvé pozval na kávu, dočkal se odmítnutí. Pak ale Lucie stejně podlehla, když se sblížili na jedné společenské akci a jí se zdálo, že je na svůj věk 24 let mentálně Michal už dospělý.

Zanedlouho už se o nich psalo jako o páru veřejně. A tentokrát to vypadalo opravdu na svatbu. Michal dokonce koupil drahý zásnubní prsten. Velkým plusem pro Lucii bylo, že si mladý přítel našel cestu i k jejímu synovi. A nezůstalo jen u toho, po dovolené v Chorvatsku s ním čekala druhé dítě. Tentokrát Lucii nečekala studená sprcha jako při prvním těhotenství.

Dcerka přišla na svět do úplné rodiny a Michal se projevoval i jako starostlivý otec. A stejně to nakonec skončilo špatně. Nezvládl být věrný – a udržovat vztah kvůli rodičovské roli nechtěl. Jediné plus při tomto rozchodu bylo, že neproběhla žádná válka ohledně péče o společnou dcerku. V současnosti má Lucie dalšího přítele, opět mladšího – manažera Michala Smečku (29).

Oficiálně sice ještě vztah nepřiznala, s tím, že o soukromí nechce mluvit. Vztah ale trvá už dost dlouho na to, aby si populární moderátorka mohla dělat naděje na něco dlouhodobého.

Snad bude mít tentokrát více štěstí!

Diváci je mají stále v oblibě.

Stres neřeší dietami, ale sportem!

Na každého občas dolehne splín a špatná nálada, tedy i na slavné moderátorky. Lucie takový stav řeší jednoduše: sportem, při kterém se nabije endorfiny. Odmítá problémy řešit jídlem, i když přiznala, že přejídání si občas dopřeje. „Diety nemám ráda,“ přiznala. „Párkrát jsem nějakou zkusila, ale nebavilo mě hlídání kalorií nebo zákaz jídla po páté hodině.

“Naopak, i když byste tomu podle její štíhlé postavy nevěřili, si nedovede představit den bez tabulky čokolády!

Se špatnou náladou se umí vyrovnat!

Vydrželi spolu od začátku až do dneška!

Dlouhé roky vedle Lucie na obrazovce vídáme Reye Korantenga. Není mezi nimi ale jen vztah dvou kolegů z televize, přátelský vztah navázali i v soukromí, kde se často navštěvují. Nikdy mezi nimi nevznikly žádné pracovní konflikty, ve čtení zpráv se střídají pravidelně a spravedlivě. „Nikdy se nám nestalo, že by jeden z nás třeba řekl, že tuhle zprávu číst nechce,“ pochvaluje si Lucie.

Dokážou si otevřeně říct, i když se něco nepovede.

Ten, kdo je dal kdysi ve zpravodajství dohromady, měl opravdu skvělý nápad!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...