Vlastní telefon ji nepoznal

Představitelka energické Karolíny z oblíbeného seriálu Slunečná zpytuje svědomí. A vycházejí najevo všelijaké podivné věci!

Nouzový stav ji velice nepříjemně poznamenal, jak zcela upřímně přiznala. „Řekla jsem si, že následující dva měsíce nebudu pít alkohol. Když jsme byli neustále doma, pili jsme víno,“ tak zní znepokojivá zpověď krásné zrzky.

Také vás může zajímat ...

Neuvádí, o jaké množství alkoholu se jednalo, a proto můžeme jen tiše doufat, že její prázdné lahve nezaplnily kontejner se sklem natolik, že už se tam nevešly
odpadky ostatních lidí z ulice.

Jen aby ke všemu nezapomněla i přístupový kód…

Je dobře, že si dává Denisa Nesvačilová tak ušlechtilý závazek. Alkohol mnohdy způsobuje jistou opuchlost obličeje, což se v tomto případě stalo.

Proto Denisu bohužel již nepoznával její chytrý telefon, který odemykala právě tak, že přístroj poznal její tvář. Ale nyní zůstal beznadějně zamčený. „Takže jsem si dnes ke svačině nakrájela ananas, protože prý pálí tuky,“ ví si rady atraktivní rusovláska

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama