Vnadná blondýna na pokraji zhroucení

Moderátorka Eva Perkausová (26) už jen nostalgicky vzpomíná na dobu, kdy byla hlavní zprávařkou Primy a neformální vyzyvatelkou novácké Lucie Borhyové (42).

Posledních několik týdnů s jejím postavením důkladně zamávalo. Na Primě najeli na zprávy ve stylu CNN a Evě byl nabídnut post nižší, moderování „hvězdného“ okénka Showtime.

Také vás může zajímat ...

Což s sebou přineslo i nižší plat. Aby si přilepšila, kývla i na účinkování v pořadu Nový den – to ale netušila, že ji to doslova oddělá. Ráno vstává ve čtyři, domů jede po osmé večer.

„Věděla jsem, že to bude velká výzva, ale tohle jsem nečekala. Je to náročné,“ stěžuje si s kruhy pod očima.

Jak na to, o tom by se možná měla informovat u Kristiny Kloubkové (43), která zvládá hlásit hlavní a večerní zprávy na Nově, a pak být ještě v šest ráno připravená ve Snídani s Novou. Jo, moderování je tvrdý chlebíček.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...