Vojta Kotek: Má rád starší ženy

Herec Vojta Kotek (30) dávno dospěl z rozverného snowboarďáka v šarmantního muže. Přesto si stále zachovává klukovský šmrnc, a když říká, že je nezadaný, nechce se tomu věřit. „Je to tak. Sám si peru, sám si vařím,“ tvrdí v rozhovoru. Přitom účinkuje ve filmech i seriálech a vystupuje s rockovou skupinou.

Starší lepší?

Také vás může zajímat ...

Jde prý čistě o koníčka bez větších ambicí, ale na každou kapelu, která plní sály, přece chodí davy slečen. Že by žádné nepadl pohledný baskytarista do oka? Kotek vysvětluje, že se s kolegy snaží o zvuk skupin z šedesátých let a přitahují tak spíš posluchače kolem padesátky. Mladé fanynky prý na ně chodí, ale jen málo.

Šibalsky dodává: „S těmi staršími je stejně větší sranda.“

Připravuje se o šance

Třeba zatím vážnou známost nehledá a zdá se, že si raději užívá. A kdoví, jestli nejsou jeho starší fanynky vdané. Herec také prozradil, že nepoužívá sociální sítě, nechce prý sdílet svůj život veřejně. Ty ale fungují jako spolehlivá seznamka. Nezbavuje se tím možnosti seznámení s tou pravou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama