Vojtěch Dyk: Technika je jeho nepřítel!

Ale partnerka je na tom hůř

Když dojde na techniku, je Vojtěch úplně mimo.

Zpěvák a herec VOJTĚCH DYK (31) patří mezi všestranné jedince a v posledních letech mu šlo všechno, na co sáhl. Kromě herectví a muzicírování je i zapáleným fotbalistou a vášnivým čtenářem. Málokdo by proto řekl, že když přijde na techniku, cítí se úplně ztracený. „Umím jen zapnout a vypnout telefon a zatelefonovat, to je všechno,“ svěřil se nedávno Dyk se svým velkým handicapem.

Zpěvák prý nechápe ani to, jak fungují sociální sítě. Nic mu prý neříkají ani elektronické knihy. „Jsem idiot, který na dovolenou vláčí 30 kilo. Ale já prostě potřebuju cítit vůni knihy,“ přiznává mladý umělec. Jeho partnerka, herečka TATIANA VILHELMOVÁ (38), je na tom s technikou ještě hůř. „Jestli já umím tři procenta, tak ona jen asi půl promile,“ směje se Dyk.

Možná by stálo za to se nechat v tomto směru trochu proškolit.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...