Vojtek si na podzim náhle oblíbil nahotu

Kdysi její velká láska. Herec Roman Vojtek.

V létě dobudoval vlastníma rukama zahradní jezírko, a jak to tak vypadá, nebudoval ho pro legraci, ale aby si ho užil na vlastní kůži. Herec a zpěvák Roman Vojtek (48) má poté, co vláda zastavila provoz muzikálů, najednou spoustu času.

Také vás může zajímat ...

Proto dává na odiv, jak se koupe ve 12 °C „teplé“ vodě, čímž zabije hned několik much jednou ranou. Otuží se, ukáže, jaký je chlapák, a vystaví své dosud mužné tělo zrakům fanynek. Jeho manželka Petra Vojtková (32), která ho patrně fotila, je v osmém měsíci těhotenství, takže doufejme, že Romana při máčení v jezírku „neklepne pepka“.

Na jedné z fotek si vzal s sebou i knížku, čímž chce asi naznačit, že chladná voda se stala jeho komfortní zónou. Zajímavé to bude v prosinci. Půjde si snad zaplavat do Vltavy na Memoriál Alfréda Nikodéma?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...