Vojtek si testuje „hračičku“ za milion korun!

Zamiloval se! Herec a muzikálový zpěvák Roman Vojtek (46) už úplně přestal jezdit na zahraniční dovolené a celé léto skoro netráví jinak než na pohodlné obytné lodi plavící se po českých řekách. A aby cestoval se svou přítelkyní Petrou Vraspírovou (30) co možná nejluxusněji, rozhodl se udělat si už loni kapitánské zkoušky.

Také vás může zajímat ...

Momentálně prověřuje na Slapech loď za osm set tisíc korun. „Svou vlastní loď zatím nemám. Mám jenom jednu vypůjčenou, abych zjistil, zda je to to pravé ořechové. Je to můj splněný sen,“ potvrdil Roman. Plavení se po řece je totiž jeho velká láska, ke které zlanařil právě i svoji vyvolenou Petru.

Na Slapské přehradě se ale už podle ceny testované lodi rozhodně nemají špatně. Má totiž hned dvě kajuty, což je větší komfort, než jaký má kdejaká menší garsonka. Navíc jsou, jak sám tvrdí, pořád na čerstvém vzduchu, souzní s přírodou a mají tu své soukromí. Pustí se zamilovaný páreček na vodě i do většího dobrodružství?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...