Vojtko s Tofim si vjeli do vlasů! Byla v tom ženská?

Stačilo pár panáků tvrdší- ho pití a dva muzikáloví herci Marian Vojtko (44) a SagvanTofi (53) už byli v sobě. Co přesně se stalo, že kolem sebe hvězdy místo poklidného popíjení rozdávali rány? „Sagi mě urazil, když jsem se vracel z toalety.

Také vás může zajímat ...

Tak jsem to vyřešil hned ručně,“ nechal se slyšet Marian. Jaká slova přesně padla na jeho adresu, statný herec prozradit nechtěl, ale muselo se jednat o pořádné rýpnutí, když mu stálo za to ztropit takovou scénu na veřejnosti.

Stačilo jedno slovo a Sagvan mohl odejít s pořádným monoklem.

Jenže jakmile opadla vlna alkoholu a oba vystřízlivěli, už ani nevěděli, proč se do sebe pustili. Takže se Marian Sagvanovi ještě po SMS zprávě druhý den omluvil. To potvrzuje i Sagvan, který se jen tak tak svými pažemi jako párátky ubránil nějakým dlouhodobějším následkům. Co se ale stane příště, až si zase oba zpěváci dají o pár panáčků hruškovice navíc?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...