Vojtovi Dykovi sebevědomí nechybí. Chce být nový Gott?

Není liga jako Gott a Bílá

Vojtěch Dyk.

Kapela Nightwork je už nějakou dobu minulostí, ale její někdejší frontman zpěvák VOJTĚCH DYK (30) je stále v kurzu. Že by zájem o něj mohl kdykoliv opadnout, si vůbec nepřipouští. Naopak se drží hesla „když mě chceš, tak zaplať“ a za svá sólová vystoupení požaduje částky, které si v české hudební scéně troufnou účtovat jen dva lidé. „Nechává si zaplatit skoro víc než Gott a Bílá.

Přitom za takové částky by zaplatili celý orchestr, dva kvalitní zpěváky a ještě moderátora,“ podivuje se Dykův bývalý spolupracovník. Zpěvák vyvolal pozdvižení, když se provalilo, že za své hodinové vystoupení na Plese jako Brno a na Plese v Rudolfinu dohromady inkasoval asi 700 tisíc korun. Tedy 350 tisíc korun za hodinu. „Když mu takový balík zaplatili, tak to jednoduše vzal.

Také vás může zajímat ...

Takovou cenu si ale neudrží dlouho. Gott a Bílá jsou přeci jen jiná liga.

On to ví, jen z toho chce vytřískat co nejvíc,“ říká jiný zdroj z hudebníkova blízkého okolí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...