Volí mezi celoživotní láskou a svou mámou

Přestože se zdá, že charismatická Simona Stašová (65) žije poslední roky jen prací, syny a časem stráveným s maminkou, opak je pravdou. Herečka si hýčká muže svého života, kterým je prý stále její bývalý italský manžel Eusebio Ciccotti (62).

Důvodem rozhodně není jenom jejich syn Marek (34), který je oceňovaným režisérem, a rodiče jsou na něj právem hrdí. Bez ohledu na to, že se rozvedli, bez ohledu na to, že Simona ve svých mladých letech zhřešila a byla manželovi nevěrná, Stašová a Eusebio Ciccotti k sobě stále chovají vřelé city. Eusebio je muž, ke kterému slavná herečka dodnes vzhlíží.

Také vás může zajímat ...
Synové Vojtěch Skřípal a Marek Ciccotti. Každý má svého otce, ale společnou matku.

Podzim života plánuje v Itálii

Díky znovunalezené lásce spolu dokonce plánují zestárnout. Samozřejmě v Itálii, již Stašová miluje. „Já jsem vždycky strašně chtěla Itala. Mám pocit, že v minulém životě jsem byla v Itálii kočkou, kterou hýčkali.

A já jsem si chtěla zase tu Itálii přitáhnout,“ přiznává. „Já jsem se zamilovala do Itala, vzala si ho, byli jsme spolu osm let manželé, máme napůl italské dítě, hraju italské hry,“ dokresluje svůj vztah k této zemi, kterou vnímá jako svůj druhý domov.

Teď se ale musí Simona starat především o maminku Jiřinu Bohdalovou (89). Nejenže spolu mají skvělý vztah, ale především Bohdalka se příští rok dočká devadesátky, a tak je pro Simonu každá chvíle s ní malým zázrakem.

Není tedy možné, aby se teď odstěhovala do Itálie. „S Eusebiem jsou v denním kontaktu a on si na ni počká,“ prozradila přítelkyně Stašové.

Ničí Bohdalová dceři její vztahy?

Zatím zdravá Bohdalová stále pracuje a udržuje se ve formě. Nikdo ale nejsme nesmrtelný a to si Simona uvědomuje. Tráví tak každou chvíli s mámou.

„Pustíme si nějaký film, dáme vínečko, máma vypráví a já se řehtám. Když máte takového člověka stále na očích, jako já, tak na vás ta radost ze života prostě přejde. A na mě přešla. Díky, Jířo,“ směje se herečka.

Muž jejího života na ni čekal tolik let, že právě teď ji už určitě neopustí. Vždyť i on si za ty roky ke své tchyni vybudoval vztah. A Simonu a Eusebia určitě společné zamilované chvíle v Itálii neminou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...