Voňavé koupele

Po náročném dni je zapotřebí si trochu odpočinout. Že to neumíte? Pak si alespoň připravte příjemnou koupel s esenciálními oleji.

Povzbuďte mysl

Také vás může zajímat ...

Citron a rozmarýn se perfektně hodí na povzbuzení vaší mysli. Přidejte do koupele deset kapek citronového a deset kapek rozmarýnového oleje a užívejte si zasloužený relax alespoň dvacet minut. Pak vám to bude myslet jako nikdy předtím!

Zbavte se suché pokožky

Velmi suchá pokožka nemá ráda příliš časté koupání nebo sprchování. Ale pokud jí dopřejete tu správnou vodní lázeň, naopak jí pomůžete! Nejdříve se osprchujte a pak napusťte vanu vlažnější nebo alespoň méně teplou vodou. Horké se úplně vyhněte. Do koupele přidejte růžový olej a dvacet minut v ní relaxujte.

Zasloužený odpočinek

Měla jste dlouhý den? Odpočiňte si. Zapomeňte na sprchu a připravte si koupel, při které vás nebude nikdo rušit. Smíchejte deset kapek levandulového oleje s deseti kapkami bergamotu. Lepší relaxaci si vaše tělo snad ani nemůže přát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...