Voňavý a zdravý bílý čaj

Skvělý proti stárnutí

Bílý čaj obsahuje především mnoho přírodních antioxidantů, které významně prospívají lidskému tělu. Zabraňují předčasnému stárnutí, udržují lidský organismus v dobré fyzické kondici, pomáhají v boji s viry a bakteriemi, snižují hladinu cholesterolu i vysokého krevního tlaku.

Zažene špatnou náladu

Popíjení bílého čaje vám může dokonale zvednout náladu. Obsahuje totiž aminokyselinu L-theanine, která zvyšuje množství serotoninu, čímž pozitivně ovlivňuje psychiku a umožňuje redukovat stres.

Zažene přebytečná kila

V bílém čaji je přítomno velmi mnoho látek, které omezují růst a tvorbu tukových buněk. Proto je vhodným pomocníkem při snižování nadváhy. Ovšem i v tomto případě platí, že bez sportu a diety nemůžeme očekávat žádné zázraky.

Skvělý životabudič

Protože bílý čaj obsahuje méně kofeinu než zelený nebo černý, nemusíte se bát, že večer neusnete. Připravíte ho tak, že 3 až 4 g sypaného čaje, nebo jeden sáček porcovaného, zalijete 0,3 až 0,4 l vody, kterou nechte jen krátce přejít varem. Louhujete 3 až 5 minut..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...