Vondráčková chce soud v Kanadě

První výstřely budoucího rozvodového klání padly už ve chvíli, kdy Tomáš Plekanec (35) oznámil na sociální síti, že jeho manželství se zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovou (38) končí.

Jak tvrdí útočník hokejového Montrealu, v tu dobu už měla v Kanadě dávno najatou rozvodovou právničku a podepsané rozvodové papíry, ač nyní tvrdí, že jednat začala až po zmíněném Tomášově oznámení na facebooku. Motiv je jasný. Existuje předmanželská smlouva, ale kanadský rozvodový soud bude rozhodovat o výživném na syny Matyáše (6) a Adama (3).

Také vás může zajímat ...

A je jasné, že kanadský soud bude násobně štědřejší než by byl český. „Považuji se za kanadskou mámu,“ prohlašuje Lucie takticky, ač ještě před dvěma lety tvrdila, že se doma cítí v Česku a Kanadě je jen na návštěvě.

Teď ale jde o statisícové alimenty!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...