Vondráčková dělá kariéru v Kanadě!

Ještě nedávno hokejový útočník Tomáš Plekanec (34) ujišťoval novináře, že jeho manželka, zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (36) už svoji kariéru vlastně neřeší, možná ji dokonce úplně utne a stane se konečně jen matkou v domácnosti, jak by si přál.

I jejich přátelé v bohaté čtvrti kanadského Montrealu považovali Lucku pouze za hokejovou manželku, která se stará o děti a kocoura a tím to končí. Nyní jsou Tomáš i sousedé překvapeni, protože, jak to tak vypadá, mladá paní Plekancová prorazila v Kanadě jako herečka: Začala natáčet hlavní roli v nové romantické komedii The Perfect Kiss (Dokonalý polibek)!

Měl by jít do kin o příštích Vánocích, a hlavní kulisou bude zasněžená Kanada. Takže tím se vysvětluje, proč nebylo o Lucii dva měsíce vůbec slyšet.

No, doufejme, že výsledek bude o hodně lepší než u loňského zoufalého filmu Decibely lásky!

Také vás může zajímat ...

film The Perfect Kiss

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...