Vondráčková už nebude mít snad nikdy klid 

Když se jí zrovna nedaří v osobním životě, čekala, že se může spolehnout alespoň na svou pěveckou a hereckou dráhu. Ani tady ale nemá Lucie Vondráčková (38) klid. Musí totiž chtě nechtě řešit problémy na jedné své sociální síti, kde jí někdo ukradl celý profil. To znamená, že všechny příspěvky jsou pryč.

„Tak to vypadá, že můj Instagram je zakletý. Prostě zmizel… Dám vám vědět, kdy a kde, ale zřejmě zas budu muset začít na čisté louce. Znovu…,“ oznámila zklamaná Lucka, která své stránce ve virtuálním světě věnovala hodně času a úsilí. Fanoušci se tak můžou spojit se svou celebritou alespoň na Facebooku.

Také vás může zajímat ...

Co je ale horší, že známá blondýnka potřebuje v době drsného rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (35) spíš nějakou vzpruhu a ne další ránu do zad.

Bude mít konečně na několik let dopředu vybráno?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...