Voříšek se v Indii ztrácel před očima

Moderátor Primy Karel Voříšek (54) je posedlý sebeprezentací, to je známá věc, a jako mnoho veřejně známých lidí trpí utkvělou představou, že lze vrátit čas.

Proto vyrazil se svým registrovaným partnerem, mluvčím ministerstva spravedlnosti Vladimírem Řepkou (39) do indické džungle, aby se vrátili štíhlejší, krásnější a šťastnější. Známé Kája děsil tím, že zveřejňoval fotky své scvrkávající se postavy, o které psal, že zeštíhluje díky masážím, vegetariánské stravě a speciálním koktejlům, které zajistí rovnováhu v těle.

Také vás může zajímat ...

„Jde o to, správně nastartovat metabolismus,“ vzkazoval stále hubenější moderátor.

Přátelé a známí měli vážné obavy, zda mu organismus nenastartovala dyzentérie nebo úplavice, a dost si oddechli, když se usměvavý Karel vrátil do Česka, šťastný jako blecha, že má 12 kilo dole..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...