Vrací se do Ordinace kvůli penězům?

Když odcházela Marika Šoposká (30) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, diváci z toho byli pořádně smutní. Teď se ale mohou znovu radovat, jelikož se jejich oblíbená herečka znovu vrací na televizní obrazovky.

Také vás může zajímat ...

„Tak miláčci, chtěli jste to, máte to mít! A já se moc těším! Fakt!“ napsala Šoposká na svůj profil na sociální síti. Mateřský život si tak plnými doušky herečky užívala pouhých osm měsíců a spekuluje se o tom, že se do seriálu vrací zejména z finančních důvodů.

Diváky mrzelo, když seriál opouštěla.

Přece jen, stálé angažmá v takovém projektu znamená stabilní a ne zrovna nízký příjem. A ten se do každého rodinného rozpočtu hodí, zejména v této nejisté době, kdy boj s koronavirem vyčerpává nejenom českou, ale i celosvětovou ekonomiku. „Tak koukejte. Ale občas i čtěte, to je taky důležitý, ne abyste jen koukali na bednu!“ dodává dvojnásobná maminka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...