Vrací se Lucie Vondráčková ve velkém?

Je stále oblíbená

Lucie Vondráčková.

Od doby, co se LUCIE VONDRÁČKOVÁ (36) stala matkou na plný úvazek, trochu upozadila svou skvěle našlápnutou hudební kariéru. Od posledního turné, které proběhlo před třemi lety, se zpěvačka svému věrnému publiku na koncertním pódiu už nepředvedla.

Její hlavní náplní byla péče o syny MATYÁŠE (4) a ADAMA (1) a podstrojování manželovi, hokejistovi TOMÁŠI PLEKANCOVI (33) v dalekém kanadském Montrealu. Pořádně to rozjede Dny strávené pouze mezi plínkami a lahvičkami s mlíčkem už ale nejspíš Vondráčkovou přestaly naplňovat, a tak se rozhodla dát od všech domácích povinností oraz v podobě turné, které plánuje na srpen a září.

V rámci šňůry Lucie Vondráčková a Vokobere Manner Kousek Štěstí Tour 2016 zpěvačka hodlá navštívit 15 českých měst. Fanoušci se tak mohou těšit na její písně v netradičním akustickém pojetí.

Také vás může zajímat ...

S Vokobere ji spojuje už letitá spolupráce, a právě proto se rozhodla připravit svým příznivcům tento netradiční hudební zážitek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...