Vrásky kolem očí: co pomůže?

Kůže v okolí očí je velmi jemná, citlivá a je v ní mnoho mimických svalů. Díky tomu má větší sklon ke tvorbě vrásek. Jak se o tuto oblast správně starat?

Hydratační krém a sluneční brýle

Také vás může zajímat ...

Samozřejmostí by měl být kvalitní hydratační krém, určený speciálně na oční okolí. Aplikujte jej dvakrát denně vždy jemným poklepáváním bříšky prstů do pokožky. Důležité je také dodržovat dostatečný pitný režim a omezit kouření, které výrazně přispívá ke stárnutí pokožky.

Vhodné je také užívání doplňků stravy s vitaminy A, C a E. Dále také nezapomínejte nosit sluneční brýle, a to nejen v létě, ale vždy, když je jasný den, protože zabraňují mžourání, které prohlubuje mimické vrásky.

Omlazující zákroky

Skvělou volbou, jak dodat pokožce vláhu a zmírnit vrásky kolem očí je mezoterapie očního okolí. Jedná se o velmi účinný omlazující zákrok, při kterém se aplikuje speciální regenerační roztok s přídavkem kyseliny hyaluronové do citlivé pokožky v oblasti očí.

Výsledkem je intenzivní hydratace s následným vyhlazením a zpevněním pokožky. Ale aby byl zákrok dlouhodobý, je důležité opakovat ho až třikrát s odstupem jednoho až dvou týdnů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...