Vrátí se Hana Maciuchová znovu do Ulice?

Legenda Hana Maciuchová (71) před rokem a půl dala sbohem seriálu Ulice (71), ačkoli si v něm rolí profesorky Hejlové vydobyla zásadní postavení. Tehdy to zdůvodnila velkou únavou a snahou soustředit se na divadlo, ovšem, jak víme, únavu způsobila zákeřná rakovina.

Nyní je už vyléčená, ale ve svém milovaném Vinohradském divadle hraje čím dál tím méně. Změnila se dramaturgie a s ní i repertoár, a role pro ni prostě najednou nejsou. „Hanka je z toho smutná, že na domovské scéně tak málo hraje. Není divu, že bere práci i jinde, aby si vydělala,“ sdělila jedna její kolegyně.

Vypadá to nadějně, že by se mohla vrátit i do Ulice, což by fanoušci seriálu jistě ocenili.

Také vás může zajímat ...

Koneckonců nyní dvě hlavní hvězdy nekonečné Ulice Jaroslava Obermaierová (70) a Zdena Hadrbolcová (79) byly nemocné, takže by její návrat byl všemi vítaný!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...