Vrátí se ke svému ex?

Ještě nedávno se Mahulena Bočanová (53) tetelila blahem po boku urostlého brněnského podnikatele Petra Hanáka.

A když nedávno herečka známá z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 veřejně přiznala, že se s ním rozešla, mnohé to překvapilo. Ačkoli ale tvrdí, že v něm nenašla potřebnou oporu a muže, na kterého se může spolehnout, není vyloučené, že se k sobě za pár týdnů znovu vrátí.

Také vás může zajímat ...
V Petrovi prý nenašla tu pravou oporu.

Ať už byl Petr jakýkoli, prý si dobře rozuměl s její milovanou dcerou Márinkou (18) a možná i kvůli tomu ho nebude chtít úplně odstřihnout ze svého života.

A pokud se tak schází a budou scházet i nadále, klidně se může stát, že se pokusí dát jejich lásce druhou šanci. A třeba jim to v případě, že se Petr bude víc snažit, začne fungovat ještě lépe než napoprvé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...