Vrátí se mu pověst velkého proutníka?

Není to tak dávno, co Jiří Langmajer (53) otevřeně přiznal psychické problémy, kvůli kterým musí brát léky a docházet k psychologovi. Velkou zásluhu na tom, že se herec cítí lépe, má jeho manželka Adéla Gondíková (46).

Mnoho let své problémy nechtěl vidět a jako berličku si našel alkohol, který byl pro něj únikem od reality. Závislost ale narušovala jeho soukromý život, což musel radikálně změnit. „Potkal jsem někoho, kdo mě to učí a s kým jsem natolik rád, že dělám všechno pro to, abych s ním byl i nadále.

Také vás může zajímat ...

Tudíž jsem nemohl zůstat takový, jaký jsem byl. Musel jsem se změnit,“ míní Langmajer. Ačkoli manželé patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu, ani jejich vztah v začátku nebyl procházkou růžovým sadem.

Jiří totiž odešel od rodiny a dvou malých dcer Julie (21) a Terezy (30), takže mu jejich dětství proteklo mezi prsty. Tatínkovu novou partnerku nechtěla ani jedna z jeho dcer z prvního manželství přijmout, což se ale naštěstí časem změnilo.

Večer mají své rituály

Herec je ve vztahu s Adélou šťastný, našel někoho, kdo mu umí naslouchat, a to je prý vzájemné. „Adéle naslouchám velice rád, protože při tom odpočívám.

Když přijdeme pozdě večer z divadla a máme chvíli, kdy si můžeme dát skleničku vína nebo jedno pivo, ona něco povídá a mě to krásně uklidňuje. Vím, že ví, že jí nemusím odpovídat,“ svěřil se Jiří. Nebojí se, že by se rozepře mezi jeho ženou a dcerami mohly vrátit? Zřejmě ne.

Jeho dcera Julie dříve Adélu zrovna moc nemusela.

Sex je pro něj dřina

Z vyhlášeného proutníka se tak stal muž v domácnosti, který své ženě uvaří i večeři. Chce si prostě Adélu za každou cenu udržet. Klidně dá všanc i svou chlapáckou pověst. Děti s manželkou už dávno neřeší, a tak se zdá, že svou nálepku náruživého, sexuchtivého záletníka už definitivně pověsil na hřebík.

Charismatický herec přitom přiznal, že sex je pro něj velká námaha, což vzápětí vysvětlil: „Většina milostných scén, aby vypadaly aspoň trochu dobře, jsou čistá dřina. Jak pro něho, tak pro ni.

Nejsem člověk, který by z toho měl nějaký plezír, navíc to jsem většinou já, kdo se musí svléct první.“ Jestli je pro něj dřina i milování s manželkou, to samozřejmě galantní herec neprozradil. Tak třeba příště.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama