Vrátí se někdy ke zpívání?

Už si ani nepamatuje, kdy měla naposledy nějaký koncert. Zpěvačka Lucie Bílá (54) v nedávné reportáži přiznala, že se už ani nenazývá zpěvačkou.

Něco na tom bude, mikrofon vyměnila za výrobu kávy, andělíčků a také za podnikání ve vlastním divadle, které nese její jméno. Jako všichni ostatní lidé se v současné situaci snaží zaplatit včas všechny složenky a s penězi vyjít.

Také vás může zajímat ...

Jako zpěvačka takové věci příliš řešit nemusela, vždycky měla peníze na vše, co potřebovala, a ještě mnohem víc. Teď však musí z mála zaplatit i své zaměstnance. Teď je jen otázka, jestli se to v budoucnu obrátí k lepšímu. Vypadá to totiž, že moc ne.

Zpěvačka se snaží podnikat, moc se jí zatím ale nedaří

Lidem se prý líbí jenom jako zpěvačka a na nějaké další počiny údajně nejsou ani trochu zvědaví. Avšak uvidí se, až se všechno dá zase do pořádku. Možná jí potom opravdu dojde, že na podnikání zkrátka nemá žaludek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama