Vrátí se primář na kokainu do Ordinace?

Parádní záchvat a ještě hezčí kolaps předvedl v Ordinaci holohlavý herec Robert Jašków (47) v roli primáře Máry, který přímo na pracovišti šňupal kokain, okrádal spolupracovníky z nemocnice a vůbec prováděl ukázkové vylomeniny.

Také vás může zajímat ...

Hereckým kolegům předvedl na chodbě nemocnice takový tyátr, že mnozí přiznali, že jim stydla krev v žilách, načež byl dle scénáře odvezen na léčení. Ze seriálu tedy vypadl, ale divákům přirostl k srdci kupodivu natolik, že produkce už teď uvažuje o jeho návratu! Jašków se tomu nediví, ostatně, jak říká, se svým obličejem sotva může hrát prince. A přece je Robert ve skutečném životě přímo protipólem lotra: tento trojnásobný tatínek přebaluje děti, uklízí, pere, vaří, postaví synkům na zahradě bunkr, sestaví nábytek… Jeho manželka Petra Bartošová (35) má kliku!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...