Vrátí sokyni úder?

Svede svého exmanžela doopravdy? Léta se vyrovnávala s rozvodem, odolá nyní příležitosti se pomstít? A přitom si prý s nevěrou začala kdysi jako první!

Za odchodem Davida Prachaře (61) od Dany Batulkové všichni viděli mladší herečku Lindu Rybovou (45). Až později vypluly na povrch okolnosti, jež vrhly na rozchod nevinné Dany a nevěrného Davida jiné světlo.

Také vás může zajímat ...

Kdo si začal?

Prosáklo se, že to byla Dana, kdo údajně jako první nasadil manželovi parůžky. A tím se roztočil kolotoč vzájemných schválností. Batulková prý odešla za režisérem Jankem Uhrinem (67), a rozbila mu tak manželství s Lucií Bělohradskou (70), která byla ke všemu její kamarádkou. Celé dva roky s ním údajně žila, ale její milenec si pak našel jinou – dětskou herečku Pavlínu Mourkovou (59).

Daně nezbylo než zamířit zpátky do stále trvajícího manželství s Davidem.

Její muž na ni ale už nečekal, jak si Batulková naivně myslela. V době, kdy byla pryč, si za ni našel náhradu – Lindu Rybovou. A tak se Batulková dozvěděla přímo na Vánoce před dvaceti lety, že její manžel čeká s Lindou dítě. Celý život se jí zhroutil. Zlé jazyky se nechaly slyšet, že si to herečka zasloužila. S Davidem dál komunikovala jen kvůli dětem, Rybové nemohla přijít na jméno.

Batulková zacílila na nového partnera, který musel být mladší, aby manželovi nejspíš předvedla, že je stále hvězdou!

Hlavně mladší!

Tím se stal o dvanáct let mladší ředitel Městských divadel pražských Ondřej Zajíc (50). Dana se nechala slyšet, že na věku nezáleží, důležité je, že si spolu rozumějí. Jak čas šel, zdálo se, že se staré rány zahojily. V případě svatby Jakuba Prachaře (37) s Agátou Hanychovou (35) to bylo hodně napínavé, ale nakonec Dana i Linda obřad zvládly.

Obě si zachovaly důstojnost.

Byla to ale pouhá póza! Dokáže žena na takové ponížení, jakým si Batulková prošla, někdy zapomenout? Byla škodolibost, či záměr autorů seriálu Slunečná obsadit bývalé manžele do rolí milenců? Batulková si roli očividně vychutnává, Prachaře tlačí do kouta, jak to jen žena dokáže. A protože tohoto muže zná dokonale, zná i jeho slabiny.

Připomenout si ty chvíle

David už před časem přiznal, že si Rybovou jako každý zamilovaný velmi zidealizoval a že realita je jiná a on se s tím musel naučit žít. Velkou lásku a vášeň odnesl čas. A říká se, že po letech každý partner zatouží po tom, koho kdysi ztratil. Alespoň na chvíli! Vycítila to snad Batulková a rozhodla se vrátit Rybové to, čím si kdysi musela projít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama