Vrátila se jen pro peníze?

Dlouho o ní nebylo slyšet, nyní se opět vrací na scénu.

Herečka JANA SOVÁKOVÁ (44) se do povědomí dostala díky roli v seriálu Ulice. Nyní se tam po dlouhé pauze opět vrátila. Co za tím vězí?

Na finančním dnu se ocitla spousta českých umělců, není tak velkým překvapením, že nyní berou hned první nabídku, která se jim naskytne. Jana Sováková (44) působila v Ulici už od samého začátku.

Také vás může zajímat ...

Nepatřila zrovna mezi oblíbené postavy, diváci si ale projekt bez její Ingrid zkrátka nedovedli představit. Když před sedmi lety herečka dobrovolně odešla, smutnili nejen diváci, ale také její kolegové, kterým prý přirostla hodně k srdci.

Zkusila něco jiného

Potřebovala ale změnu. Sice se mihla ještě v několika seriálech jako například Krejzovi a Ohnivý kuře, rozhodla se ale, že se vrátí ke své původní profesi, tedy výtvarné činnosti. Převážně se věnovala tetování zákazníků. Má totiž vystudovanou střední výtvarnou školu a dělala třeba i kostýmy pro divadlo.

Nemohla vydělávat

Jenže nyní měla dlouhou dobu s tetováním utrum a nemohla vydělávat. Možná i to byl jeden z hlavních důvodů, proč se nakonec opět dala na herectví. Už v minulosti si stěžovala, že si několikrát sáhla až na samé dno a někdy neměla vyloženě ani na rohlík.

V Ulici s ní vždy počítali, její dějová linka byla stále otevřená, a tak se de facto mohla kdykoli vrátit, což asi v současné době hodně uvítala. Asi má s tvůrci seriálu nadstardní vztahy. Není to tak dávno, co ze seriálu odešlo několik hereček, kterým tvůrci znemožnili návrat tím, že jejich postavy nechali umřít.

Návrat byl jediným řešením

Pořád prý ale není jasné, zda si Jana zahraje jenom v několika dílech, nebo nastoupí na delší dobu. Asi podle ohlasů. Kdoví, třeba nakonec zjistí, že ji to baví přeci jenom víc než tetování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama