Vrátila se Kostková ke své osudové lásce?

Kdo je jejím vyvoleným?

Pikantní detaily ze svého soukromí prozradila herečka a moderátorka TEREZA KOSTKOVÁ (40). Až donedávna se média zabývala pouze jejím posledním vztahem s nevěrným PETREM KRACIKEM (58), nyní ale promluvila i o muži, který pro ni byl osudovou láskou! Navíc není tak úplně vyloučeno, že je to právě on, kdo vykouzlil zklamané Kostkové po rozvodu opět úsměv na tváři.

Herečka chodila dlouhá léta se svým spolužákem ze soukromé herecké školy, hercem, režisérem a nejnovějším držitelem Ceny Thálie PETREM MIKESKOU (41). Pár společně nejen studoval, ale dokonce i bydlel. „S Péťou Mikeskou, mým tehdejším přítelem, jsme chodili, co to šlo, cvičit do fit- ka anebo se někam projít,“ přiznává se ke své lásce herečka s tím, že to byl její první rodinný život.

Tereza Petra podle svých slov velmi milovala a trávila s ním každou možnou chvíli. Pracovali spolu, studovali a žili. Jejich vztah byl údajně téměř idylický.

Šušká se, že důvodem jejich rozchodu byl charismatický Kracik, který Kostkové učaroval.

Také vás může zajímat ...
Ceny Thalie 2013
Herec a režisér Petr Mikeska byl Kostkové velkou láskou!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...