Vrátila se zpátky k bývalému?

Chlapi uštědřili Michaele Kuklové (50) v životě hned několik lekcí a tak není divu, že se rozhodla, že už o žádném vztahu nechce ani slyšet. Nebo tedy alespoň něco takového tvrdila po rozchodu se svým bývalým partnerem, fotografem Jiřím Kášem (39).

Také vás může zajímat ...

Jenže teď se zdá, že je všechno jinak. Ačkoli se s Jiřím rozešli, vídat se nepřestali a v létě spolu dokonce strávili dovolenou v Chorvatsku. Vodí snad všechny Kuklová za nos? Podle blízkých herečky rozhodně nejde o to, že by se snažila slepit rozpadlý vztah.

„Míša po něm opravdu netouží. Chce jen kamaráda do nepohody,“ vysvětloval kolega fotografa s tím, že láska v tom prý určitě není. To samé tvrdí i sama Kuklová. „Žádná láska na obzoru není, sice něco proběhlo, ale to nestojí za řeč.“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...