Vrátili se k sobě, ale nemá vyhráno!

I když se moderátorka Kristina Kloubková (42) stále culí od ucha k uchu, za jejím úsměvem stojí hodně přemáhání. Bohužel je to tak trochu maska, protože moderátorka má za sebou velmi náročné období. Její maminka prodělala infarkt a v jednu chvíli to s ní vypadalo dost špatně. Její stav je pořád vážný, ale alespoň je už z nejhoršího venku.

Málem jí umřela v náručí

Také vás může zajímat ...

Kristina je velmi statečná žena, a tak na sobě nedává nic znát. Přitom uvnitř prožívá strašlivá muka. A není se čemu divit. Maminka na tom byla tak zle, že nebýt včasné pomoci už nemusela být mezi živými. „Nebude to už nikdy v pořádku, to srdíčko jí nepracuje úplně na sto procent, ale je tady, a to je pozitivní. Maminka je velká bojovnice,“ svěřila se Kristina.

Její stav prý však zůstává vážný a bude to ještě běh na dlouho trať než se jí podaří uzdravit.

Naštěstí je pod dohledem těch nejlepších lékařů, kteří se o ni pečlivě starají a jen díky nim se dostala z nejhoršího.

Moderátorka je šťastná, že to dopadlo alespoň takhle a že je její maminka soběstačná. Prý se bála o její život. Kdyby se jí něco stalo, byla by to pro ni velká tragédie. I když je její maminka vážně nemocná, nepotřebuje prý každodenní čtyřiadvacetihodinovou péči. Takže Kristina s moderováním v televizi dál pokračuje.

Nyní bude moderovat pořad Život ve hvězdách za kolegyni Petru Svobodovu (36), která už brzy odchází na mateřskou.

Přítel ji podržel

Kromě nepříjemných zdravotních problémů a komplikací v rodině, musela moderátorka také řešit svoje osobní vztahy. Je možné, že i náročné období způsobilo rozpad jejího vztahu s partnerem a choreografem Václavem Kunešem (44). To už ale naštěstí neplatí a Václav se ke Kristině vrátil zpátky.

Nyní se k sobě opět mají a náležitě si užívají společné chvíle.

Právě Václav je momentálně její největší oporou a pomáhá jí s nemocnou maminkou. „S Vaškem už zase tvoříme pár a jsem za to nesmírně vděčná, zkrátka k sobě patříme a máme se rádi,“ řekla moderátorka. Kristina se mu nečekaně vyznala se svými city i na sociální síti, přesně v den jeho narozenin. Vzkázala mu, aby stále zůstal tím ochotným a hodným mužem.

Moderátorka se dokonce nechala slyšet, že by se do budoucna vůbec nebránila dalšímu dítěti.

Snad už jim jejich vztah vydrží a Kristinina maminka se dá brzy do pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...