Vraždící bestie neměly s těhotnou Sharon Tate slitování!

Po letech jí manžel věnoval film, natočený podle poslední knihy, kterou četla!

Mohl to být dlouhý a krásný milostný příběh. Sadističtí členové sekty ale udělali lásce Romana Polanskiho (84) a Sharon Tate (26) hodně krvavý konec!

Psala se noc z 8. na 9. srpna 1969. Režisér Roman Polanski pracoval v Londýně, zatímco jeho manželka, krásná herečka Sharon Tate, kterou si vzal před rokem a půl, byla doma v Kalifornii s několika přáteli. Pod srdcem nosila Romanovo dítě. Kolem půlnoci k luxusnímu sídlu přijelo auto se čtveřicí členů sekty Charlese Mansona (+83). Vnikli na pozemek a tam vzápětí nastal hrůzný masakr.

Také vás může zajímat ...

Všichni Sharonini přátelé (tři muži a jedna žena) byli postupně brutálně zabiti: zastřeleni a ubodáni. Herečka zůstala naživu jako poslední. Prosila o život svého dítěte, nabízela dokonce zfanatizovaným vrahům, aby jí pomohli s porodem a teprve potom ji zabili. Ti však neměli slitování a Sharon rovněž ubodali – a spolu s ní i jejího nenarozeného syna.

Krev Sharon pak použili k napsání vulgárního nápisu na vchodové dveře.

Když se brali, netušili, jaká hrůza je brzy potká!

Dohromady je dal Ples upírů!

Když se 24. ledna 1943 narodila Sharon Marie Tate v texaském Dallasu, těžko by jí někdo prorokoval tak hrůzný konec. Otec byl majorem americké armády a díky tomu se malá Sharon podívala po světě. Studovala tak mimo jiné v italské Vicenze, kde byla na maturitním plese zvolena královnou večera. Díky pobytu v Itálii mluvila rovněž plynně italsky.

Vzhledem k jejímu nepopiratelnému půvabu nikdo nepochyboval o tom, že Sharon má před sebou velkou a zářivou budoucnost. Po návratu do Spojených států se objevila v několika televizních seriálech. Krásné herečky se ujal nový agent a ten z ní chtěl udělat nefalšovanou hollywoodskou hvězdu.

V té době Sharon chodila s jedním věhlasným hollywoodským kadeřníkem, se kterým měla dobré vztahy i po rozchodu – a který se stal jednou z obětí zmíněné hrůzné srpnové noci. Důvod rozchodu se jmenoval Roman Polanski. Talentovaný režisér polského původu Sharon obsadil do své hororové parodie Ples upírů.

Zpočátku se mu prý sice na castingu nelíbila, nicméně roli Sáry, kterou upíři unesou do svého sídla, nakonec dostala. Polanski sám si ve filmu zahrál roli Alfreda, pomocníka potrhlého profesora Abronsiuse. Alfréd a Sára se do sebe ve filmu zamilují – a přesně totéž se stalo i Romanovi a Sharon.

Vzali se 20.ledna následujícího roku, v Londýně.

Měla před sebou skvělou kariéru!

Pohřbili ji s nenarozeným miminkem v náručí

Koncem roku 1968 přerušila Sharon svoji hereckou kariéru. Důvod byl jasný: těhotenství. V červenci 1969 se vrátila do Los Angeles, kam za ní měl Roman přijet z natáčení právě v době plánovaného narození dítěte. Zatím o ni pečovali přátelé, které o to Polanski požádal. A pak už přišlo osudové setkání se členy Mansonovy sekty.

Brutální vražda zasáhla nejen jejího manžela, ale i řadu dalších lidí. Talentovaný herec Christopher Jones (+72), blízký přítel Sharon, byl citově zcela zničen, utrpěl silný nervový otřes a vzdal se své kariéry. Za účasti mnoha slavných osobností proběhl pohřeb Sharon Tate čtyři dny po vraždě. Do hrobu na hřbitově v Holy Cross Cemetery v Culver City byla uložena se svým synkem v náručí.

Své ženě věnoval Roman Polanski jeden ze svých filmů, konkrétně se jednalo o Tess. Stejnojmenný román, který posloužil jako předloha, byl totiž poslední knihou, kterou Sharon přečetla a snažila se manžela přesvědčit, aby ho přenesl na filmové plátno. Dům na Cielo Drive, kde se zločin stal, už zbourali. Charles Manson strávil zbytek života ve vězení, kde loni i zemřel.

Roman Polanski si po letech našel jinou osudovou ženu, ale krutý konec jeho manželství se Sharon ze svého srdce nikdy nevymaže.

S Emanuelle si skvěle rozumí!

Novou lásku našel až po 16 letech!

Z Hollywoodu, kde se v 70. letech uchytil, musel Roman Polanski utéct v souvislosti s vyšetřováním údajného znásilnění nezletilé dívky. Případ dodnes není vyřešen. Režisér pochyboval, že po smrti Sharon bude ještě moci žít trvale s nějakou ženou. V roce 1985 ale poznal svoji současnou životní partnerku, francouzskou herečku Emanuelle Seigner (51).

Ačkoliv jí bylo o 33 let méně, právě věkový rozdíl jí přitahoval.

Zamilovali se do sebe a vydrželo jim to dodnes!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...