Vsaďte jen na jednu barvu!

Myslíte, že obléknout si na sebe věci pouze jedné barvy je nudné nebo dokonce nezajímavé? Právě naopak! Musíte ale dát pozor na to, jak jeden odstín nosit.

Jestli máte jen trochu cit pro kombinace a módní doplňky, vůbec se toho nebojte! Nemusíte přece nutně nakoupit kalhoty, svetr i halenku přesně ve stejné barvě. Stačí se jí držet, ale dát dohromady několik jejich tónů.

Také vás může zajímat ...

Jak na to?

Pokud si příliš nevěříte, rozhodně se nepouštějte do výrazných barev. Spíše začněte s barvami typu béžové, krémové nebo šedivé. Základním pravidlem je, že když nebudete experimentovat s barvami, vyzkoušejte k sobě různé materiály.

Třeba koženku s džínovinou nebo romantickou krajku s bavlnou.

Pozor na černou

Napadlo vás hned na začátku, že nejjednodušší ze všech barev bude zkombinovat právě černou, protože žádné odstíny nemá? To je ale omyl! Zkuste k sobě přiložit dvě černá trička nebo kalhoty se svetrem a zjistíte, že to dohromady prostě nejde.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama