Vsaďte na domácí přípravky

S nadměrným pocením můžete bojovat i pomocí bylinkového čaje, na který budete potřebovat 50 g sušené natě vřesu, 50 g sušené natě zlatobýlu, 20 g sušeného listu šalvěje, 30 g sušené kvetoucí natě rozrazilu, 30 g sušené natě přesličky a 10 g sušených plodů borůvek.

Také vás může zajímat ...

Všechny bylinky smícháte a 2 polévkové lžíce této směsi zalijete 500 ml vroucí vody. Pak nechte 15 minut louhovat. Také se můžete pokusit o výrobu domácího antiperspirantu. Budete potřebovat 20 ml kokosového oleje, 20 g sody, 20 g škrobového prášku a několik kapek esenciálního levandulového a citrusového oleje.

Uvedené suroviny dobře promíchejte v misce. Hotovou směsí pak naplňte neprůhledný uzavíratelný kelímek. Uchovávejte na chladném místě. Antiperspirant nabírejte vždy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...