Všechny kolem ztrapňuje

V poslední době nemluví Gwyneth Paltrow (47) o ničem jiném než o sexu. Jenže, ačkoli může být její otevřenost některým lidem příjemná, rozhodně to neplatí o všech.

Také vás může zajímat ...

Herečka, známá z filmu Sedm, nedávno naprosto zostudila Sheryl Berkoff (59), která je manželkou herce Roba Lowa (56). Řekla o ní, že když před lety byla maskérkou její maminky Blythe Danner (77), učila ji, jak se správně dělá orální sex.

A vyprávěla to právě před jejím manželem, přičemž měla pocit, že je to velká zábava. Bohužel Sheryl to moc vtipné nepřišlo. „Je to matka dvou dětí. Nepotřebuje, aby věděli, co vyváděla zamlada,tvrdí zahraniční zdroj.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...