Všechny okolo pořád poučuje

Čím dál větší vliv má na sociálních sítích hvězda seriálu Slunečná Eva Holubová (61). Úspěšná herečka, která září nejen na televizních obrazovkách ale i na divadelních prknech, to i sama cítí a začíná toho využívat.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho, že tak pravidelně sdílí střípky ze svého života má občas potřebu i přidávat různá moudra a poučovat o tom, jak by se druzí měli a neměli chovat. Je sice skvělé, že se Eva snaží oslovit mladší lidi k tomu, aby se snažili pečovat o přírodu a vzájemně se tolerovali, jenže podle mnohých začíná až moc tlačit na pilu.

Začíná až příliš tlačit na pilu

Velmi často se jí to totiž trochu vymkne z ruky a působí tak trochu jako učitelka ve škole. Až to skoro vypadá, že si v tom velebí natolik, že ji to baví víc než samotné herectví. A možná se tak nakonec vzdá několika pracovních závazků v umělecké sféře a rozjede nějaké přednášky

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...