Všechny plány se jí zhroutily!

Hvězda sesterského časopisu Můj čas na kafíčko, herečka JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (74), už nějaký ten čas zase naplno pracuje. Vydělané peníze ji sice těší, její syn JAROSLAV (39) je ale často sám.

Výpadek práce ji hodně trápil, teď už je ale konečně zase zpátky na koni. Herečka Jaroslava Obermaierová (74), která září v seriálu Ulice, měla peníze potřebovat jako sůl.

Také vás může zajímat ...

Už její předešlé zdravotní problémy jí způsobily finanční tíseň, a když před několika měsíci oznámili tvůrci všech seriálů nucenou pauzu, herečka věděla, že bude zle. Nejspíš proto se teď snaží brát každý kšeft, který se jí nabízí.

Mimo Ulici také účinkuje v divadle a za celý den se téměř nezastaví. Po finanční stránce se jí to pochopitelně vyplatí, a tak nezbývá nic jiného než zatnout zuby. To ale bohužel není to jediné, co ji trápí.

Samotu nezvládá nejlíp

Hereččin syn Jaroslav (39) má totiž nepřítomnost maminky snášet poměrně špatně. Poslední dobou byl totiž zvyklý, že jsou stále spolu, za což byl velice rád. V minulosti prodělal několik závažných onemocnění a dodnes se ho mají držet problémy s dechem, navíc ani po psychické stránce by to nemělo být zrovna nejlepší.

Možná má i strach zůstávat celé dny jen mezi čtyřmi stěnami úplně sám. A herečka si to všechno nejspíš moc dobře uvědomuje. Už před časem se svěřila, že by synovi z celého srdce přála nějakou partnerku. Tím by se všechno vyřešilo. Roky ale plynou a žádná slečna se po jeho boku zatím neobjevila. A tak se rozhodla pro alternativní řešení.

Chtěla ho zaměstnat

Když se paní Jarce syn svěřil, jak moc osamělý se cítí, napadlo ji pořídit mu pejska, který by ho zaměstnal. Měl by vedle sebe parťáka, chodili by spolu ven a alespoň částečně by mu to zvedlo náladu. Záměr to byl sice hezký, podle všeho měl ale úplně opačný efekt.

Jaroslava měl totiž nový člen rodiny hodně rozrušit, bohužel v tom negativním smyslu. A zřejmě to bylo vzájemné, protože ani nový domácí mazlíček si k němu údajně nenašel cestu.

Nakonec to skončilo tak, že herečka s sebou pejska musela začít brát na natáčení a představení, což mělo některým jejím kolegům poměrně vadit. Má je totiž rušit a oni se nemohou soustředit. Obermaierová ale očividně nemůže jinak.

Na pauzu nemá pomyšlení

Zdá se tak, že po chvilce klidu se na ni zase začíná valit jeden problém za druhým. Přesto ze svých plánů asi jen tak nesleví. Vlastně ani nemůže. Potřebuje zaplatit vše potřebné a ještě by ráda něco našetřila, aby měli se synem úspory na horší časy.

Není totiž zatím vůbec jisté, zda nás v nejbližší době nečeká další karanténa, a to by herečka opět přišla o většinu svých příjmů. Nedá se tedy nic dělat. Obermaierová jistě doufá, že syn jejich situaci brzy pochopí a všechno bude zase jako dřív.

Třeba ale nakonec přece jen někdo shůry vyslyší její slova a nějaká ta přítelkyně pro syna se najde. Herečce by tak jistě spadl ohromný kámen ze srdce. Budeme držet pěsti, ať to vyjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...