Všem je jen pro smích

Zdá se, že když není po jeho boku, nikdo ji nebere vážně. Bývalá partnerka hokejisty Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) je teď prý všem jen k smíchu. Na sociálních sítích neustále sdílí fotky a videa se svým novým partnerem Miroslavem Dubovickým (27), který je úplně jiný než její bývalý.

Chová se jako dítě

Také vás může zajímat ...

Miroslav Veroniku údajně poslouchá na slovo a nedávno s ní dokonce šel do čistě ženského fitness centra. Tam se přede všemi ženami dost předváděl, údajně chtěl ukázat, jakou má sílu. Podle Jágra to bylo ubohé a nechápe, proč má zapotřebí dělat dojem na cizí ženy, když těsně za ním stojí ta jeho.

Velmi rychle si ho omotala kolem prstu

Na sociálních sítích nedávno Dubovický schytal v komentářích pořádnou kritiku, a to kvůli své postavě. Má prý totiž úplně stejné nohy jako jeho přítelkyně. Dlouhé a především velmi štíhlé. Podle některých tak není Miroslav dostatečný chlap a Veronika udělala chybu, když mu dala přednost před Jágrem.

Oni však veškeré posměšky ignorují a stále si jedou svou. Myslí si prý, že jim všichni jen závidějí a chtějí být jako oni, jinak si neustálou kritiku neumějí vysvětlit. Ale vlastně se jí ani nějak extra netrápí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...