Všem kolem sebe lže!

Ráda se fotí na sociální sítě.

I když Lucie Zedníčková (51) ráda propaguje zdraví životní styl a pečlivě si prý vybírá, co sní, má stále jednu nezdravou závislost.

Nedokáže se totiž vzdát kouření. „Je fakt, že denně vykouřím krabičku cigaret,“ přiznala herečka známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Svou nezdravou zálibu nicméně omlouvá tím, že jí cigarety chutnají.

Také vás může zajímat ...

A dokonce prý razí heslo, že když cokoli děláte s chutí, neublíží vám. „Tohle je prostě moje teorie,“ stojí si za svým. Těžko ale říct, co na to říká její lékař, a nebo partner Miroslav Ollé.

Co na její ničení si zdraví asi říká partner Ollé?

Především ten pak asi nerad vidí, jak si omlouvá svou nezdravou závislost a tak trochu lže sama sobě. A jelikož o něm Lucie tvrdí, že je jejím „andělem strážným“, možná už kouření zkoušel své partnerce vymluvit. Jestli ale uspěl či někdy uspěje, ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...