Všichni chlapi od ní utíkají! Chce po nich jen peníze?

Proč nevydrží s žádným mužem? To se ptá snad každý. AGÁTA HANYCHOVÁ (35) je čím dál zoufalejší. Shání chlapa nejen kvůli tomu, aby se měla kým chlubit, ale také proto, že jí docházejí peníze od matky. Je všem pro smích, přesto podnikla další zoufalý krok.

Minulý rok vystřídala tolik mužů, že každý další vztah už nechává její přátelé i rodinu klidnou. Vědí totiž, že nanejvýš za tři měsíce bude zase sama. Bývalá modelka Agáta Hanychová (35) je velmi vybíravá a v poslední době vybírala tak poctivě, až nakonec přebrala.

Také vás může zajímat ...

Pro smích už není jenom svým fanouškům, ale také téměř všem svým potenciálním partnerům. Dělají si z ní jenom legraci? Agáta začala být ze svého neúspěšného hledání lásky na celý život tak zoufalá, že se uchýlila k velmi radikálnímu řešení. Muže si údajně začala hledat na seznamce.

Opustil ji hned po romantické dovolené

Všechno ale začalo velmi slibně. Když se seznámila s realitním makléřem Zdeňkem Turkem (37) a odjela s ním na začátku minulého roku do exotického Thajska, vypadalo to, že našla toho pravého. Dokonce po dvouměsíčním vztahu začala mluvit o svatbě, a to i přesto, že byla stále ještě vdaná za Jakuba Prachaře (37).

Ovšem když se zamilovaný pár vrátil domů, rychle vystřízlivěl. Jen pár dnů jim stačilo k tomu, aby se rozešli. Ale ač Agáta údajně tvrdí, že se rozešla ona s ním, opak je nejspíš pravda. Turkovi prý nevyhovovalo, že jejich vztah příliš medializovala. A také to, že si s ní neměl moc co říct.

Zničehonic přestala jíst a vycházet ven

I její další vztah skončil obdobným způsobem. Zamilovala se do kameramana Marka Niessnera (32). Všem, fanouškům i přátelům, tvrdila, že tentokrát je to stoprocentně ten pravý. Dokonce spolu vymysleli i podnikatelský plán, který by je společně živil.

Ani to nevyšlo, nerozešli se totiž zrovna v dobrém. Agáta však médiím řekla, že jí rozchod nevadí. Díky němu totiž hodně zhubla, protože skoro nic nejedla. Rodině ani přátelům nešlo na rozum, že se chlubí zrovna tím, že vůbec nejí.

Jenže přesně to údajně odrazuje i její milence. Její bývalý milenec Turek měl stěžovat třeba na to, že není příliš chytrá. Sama si ale vybírá muže relativně sečtělé a světaznalé, pak se ale diví, že si s nimi nerozumí.

Další lásku pohřbilo společné bydlení

Po tomto rozchodu oznámila, že nového partnera už nehledá. Jak sama tvrdila, chtěla být sama a užívat si volnosti. Ovšem že tak docela nemluvila pravdu, potvrzuje i fakt, že si zanedlouho našla nového milence, tentokrát šlo o producenta Tomáše Sobolu (43).

Ten ji změnil k nepoznání. Už se nechovala nadřazeně vůči ostatním, dokonce přestala chodit do kosmetické- ho salonu, kde si nechávala dělat umělé nehty, řasy a botox. I minisukně přestaly být jejím nejoblíbenějším kouskem v šatníku.

Přátelé začali věřit, že je to konečně ten, se kterým našla opravdové štěstí. I sama Hanychová to tak měla cítit. Avšak o pár týdnů později byl velké lásky opět konec. Jako důvod Agáta uvedla koronavirus. Zkrátka spolu trávili až příliš času.

Přesněji ale důvod rozchodu nespecifikovala, nejspíš ho sama netušila, protože to prý nebyla ona, kdo ze vztahu vycouval. Turek, Niessner ani Sobola však údajně nejsou jediní muži, se kterými v minulém roce randila. Spekuluje se i nad dalšími milenci.

Zoufalá Agáta dělá zoufalé věci

V létě měla pár týdnů chodit s izraelským surfařem, o kterém se mluvilo a psalo ve spojitosti s Agátou už na konci roku 2019. Zdali ale skutečně prožili tajný románek, nebo jsou jen přáteli, známo není.

Jednu dobu ale v Izraeli byla hned několikrát a hlavním důvodem tak častých návštěv prý nebyla maminka Veronika Žilková (59), ale právě mladý lektor sufingu. Ani konec roku podle všeho netrávila sama. Teď už je však mnohem opatrnější ve sdělování jakýchkoli podrobností ze svého soukromí.

Zato její rádoby přátelé si zřejmě pouští pusu na špacír velmi často a rádi. Podle nich shání muže zoufaleji než kdy dřív, protože jí začíná téct do bot. Nesnese být dlouho sama a také potřebuje peníze na živobytí.

Něco málo si sice vydělá, ale žádná sláva to rozhodně být nemá. Proto se teď snaží mířit výš a najít si muže, který bude movitější než všichni, se kterými loni randila. Je to však složitější, než si myslela.

Dokonce začala údajně pátrat i na různých seznamkách a hlavně seznamovacích aplikacích v mobilu. Agátě už nejspíš nic jiného ani nezbývá. Když se nemůže seznamovat v baru nebo restauraci, kde jinde by svého nového vyvoleného měla hledat?

Muži ji už neberou vážně

Sama Agáta se údajně před pár dny nechala slyšet, že na chlapy kašle. Jenže to už říkala několikrát. Vlastně pokaždé když nějaký její další vztah skončil. Očividně tak chce zakrýt fakt, že chlapa shání všude možně. Většina mužů si na ni však už dává pozor.

Každý den se sice má najít někdo, kdo jí napíše e-mail nebo zprávu na sociální sítě s pozváním na rande, ale většinou se z onoho neznámého vyklube srandista, který si z Hanychové jenom střílí anebo doufá, že se díky ní třeba proslaví.

Možná se jí ale v hlavě přeci jenom rodí trochu jiný, nejspíš ten nejzoufalejší z nejzoufalejších plánů, které ji kdy napadly. Vrátit se ke svému exmanželovi. O to už se prý měla snažit, když se rozcházela s Turkem i Niessnerem, ale Jakub se s ní nechtěl bavit o ničem jiném než o jejich společné dcerce Mie (3).

Také mu bylo proti srsti, že je jeho bývalá žena spojována pokaždé s jiným mužem. Přátelům tvrdil, že to poškozuje nejenom Agátu, ale i její děti, tedy Miu a syna Kryšpína (9), kterého má s Miroslavem Dopitou (36).

Chce zpátky exmanžela?

Agáta si přesto myslí, že má ještě u Jakuba šanci. Ten má však podle všeho novou známost. Když se s ním nedávno rozešla modelka Denisa Dvořáková (29), skoro to vypadalo, že se Jakub zhroutí.

Prý ji skutečně miloval, ovšem Dvořáková jeho city údajně neopětovala. Někteří dokonce tvrdí, že příčinou rozchodu byla právě Agáta, která Jakuba uháněla ve dne v noci, a modelce to nebylo vůbec příjemné.

Jakub měl být jako tělo bez duše a skoro se neukazoval na veřejnosti, teď je ale jako vyměněný. I to poukazuje na to, že není sám. Zdá se tedy, že i ten poslední pokus se setká s nezdarem. Zjevně si teď bude muset poradit sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama