Všichni ji opouští, skončí úplně sama?

Největším snem herečky Dany Batulkové (62) byla vždycky spokojená rodina, kterou by měla blízko sebe. Jenže, jak se zdá, tahle představa se jí začíná pomalu, ale jistě vzdalovat!

Herečka Dana Batulková (62), kterou teď diváci pravidelně sledují v televizním seriálovém hitu Slunečná právě prochází složitým obdobím. Vypadá to totiž, že se jí začínají bortit vztahy s těmi nejdůležitějšími lidmi v jejím životě.

Také vás může zajímat ...

A těmi jsou její, dnes už dospělé děti Jakub Prachař (37) a Mariana Prachařová (26). Co problémy způsobilo a co se ve slavné rodině děje?

S dětmi si přestává rozumět

Možná proto, že si prošla dramatickým rozvodem s hereckým kolegou Davidem Prachaře (61), přimkla se Dana hodně ke svým dětem. A nějaký čas to fungovalo, jenže jak děti vyrostly a zařídily si vlastní život, se kterým ne vždycky Batulková plně souhlasí, zřejmě to mezi nimi začíná skřípat.

Alespoň to tak vypadá z Daniných zkroušených slov. „S mými dospělými dětmi je to těžké a není s nimi rozumná řeč,” říká Batulková smutně a fanoušci se mohou jen dohadovat co přesně má na mysli. Důvodů k neshodám by se ale našlo víc než dost.

Strach o dceru

Danina dcera Mariana se momentálně potýká se závažnými zdravotními problémy. Kvůli tlaku veřejnosti na svou osobu dospěla až do stadia, kdy spadla do poruchy příjmu potravy, která došla až tak daleko, že Mariana ztratila menstruaci.

Pro milující matku, jakou Batulková bezesporu je, musí být otřesné jen bezmocně přihlížet tomu, jak se její dítě ničí. Malým uklidněním by jí mohlo být, že se Mariana rozhodla věc řešit.

Jenže místo, aby vyhledala odbornou pomoc, sbalila kufry a na čas se nastěhovala k mámě. Takhle ji má Batulková alespoň na očích, ale možné je, že to, že Mariana svůj problém tak trochu podceňuje, by mohlo mezi matkou a dcerou vyvolávat hádky a nedorozumění.

Připraví ji syn o vnoučata?

A bohužel ani o jejím druhém dítěti, synovi Jakubovi se nedá říct, že by vedl takový život, že by to jeho matce nepřidělávalo starosti. Jeho dramatický vztah a zejména rozchod s Agátou Hanychovou (35), se kterou má dceru Miu (3), plnil dlouhou dobu první stránky všech novin.

Minimálně bezprostředně poté, co se s Agátou rozešli, se Jakub nechoval jako úplně vzorný otec a tak je pravděpodobné, že i na tohle téma se Batulková se synem bavila. Je totiž známo, že na svoje vnoučata si velmi potrpí. I když biologicky je příbuzná pouze s Miou, nadšeně do rodiny přijala i Agátina syna Kryšpína (9), kterého má Hanychová z předchozího vztahu.

„Beru to šmahem a nedělám u nikoho rozdíly,“ říká k tomu, že Kryšpín přišel do jejího života ve věku necelých dvou let a je pro ni opravdovým vnukem. Když ale manželství skončilo, je jasné, že přišla I o velkou část času s dětmi, byť Agáta jí rozhodně ve styku s nimi nebrání a čas od času s nimi za bývalou tchyní zajede.

Dana si ale bezesporu musí uvědomovat, že kdyby se cokoliv pokazilo, nemá nejmenší nárok dál Kryšpína vídat a to by pro ni určitě bylo velmi bolestivé.

Maminku zavřela do izolace

Jakoby toho nebylo málo, nervy na pochodu má Batulková I ze současné situace. Je totiž strachy bez sebe, aby nákaza nepotkala její maminku, které je přes 80 let. „Maminka je v izolace, žádné MHD, nic takového.

Kam potřebuje, ji dovezeme a stýká se jen s jednou kamarádkou,” říká Dana s tím, že je vděčná za život na okraji Prahy, kde má statek, ve kterém má I maminka svůj samostatný prostor. A přestože jako jedna z mála herců nepřišla o všechnu práci.

I na její psychiku všechno velmi doléhá. „Nejhorší je, že nikdo nic neví. Už jsem se přistihla, že jsem naštvaná z tý nekonečnosti,” posteskla si. A je jasné, že když je člověk pod stálým stresem, vyhrocují se I situace, které by za běžných okolností přešel. Možná I to je důvod, proč se jí zhoršují vztahy s dětmi.

Snese partner odmítnutí?

Nedlouho poté, co Batulkovou opustil manžel, dala se dohromady se svým současným partnerem Ondřejem Zajícem (50). Ten ji pomohl překonat bolest ze zrady a přestože jim ze začátku nikdo nedával moc šancí, jsou spolu už čtrnáct let.

Ani tak Dana prý ale nikam jinam jejich vztah posunout nehodlá. „Vdávat se už určitě nechci. Připadala bych si jako nevěsta směšně. Doufám, že partnera nikdy nic takového nenapadne,” říká herečka nekompromisně.

Sophiina volba

Jak se ale takové věty poslouchají jejímu příteli? Přeci jen je to muž, který má svou hrdost a slyšet, že by si ho jeho láska nikdy nechtěla vzít, nemusí být úplně příjemné. Mohlo by se tak stát, že jednoho dne dojde Zajícovi trpělivost a bouchne do stolu a dá Batulkové ultimátum.

Pak by si Dana musela vybrat mezi tím porušit svoje přesvědčení a pokud by ani za takové situace se svatbou nesouhlasila, musela by třeba přijmout i variantu, že zůstane úplně sama, pokud by jeho žádost o ruku odmítla.

A vzhledem k tomu, že už před vypuknutím pandemie se spekulovalo o tom, že mezi sebou má dvojice problémy, možná už na osudnou otázku došlo a to jim doma mohlo udělat pořádně nepříjemnou atmosféru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama